Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Gönüllü Ekip Elbistan'daydı...
  14.03.2023

  06/02/2023 günü meydana gelen ve merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi olarak tespit edilen deprem nedeniyle Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa il ve ilçelerinde can kayıpları ve yaralanmalar meydana gelmiş, bir çok vatandaşımız gibi deprem bölgesinde çalışmakta olan personelimiz ve aileleri de mağdur olmuşlardır.

  Deprem felaketinin yaşandığı il ve ilçelerde oluşabilecek acil personel ihtiyacının karşılanması amacıyla Adalet Bakanlığımız tarafından başlatılan Gönüllü Yardım ve Kardeş Adliye Projesi kapsamında Burhaniye, Edremit ve Ayvalık Adliyelerinden; Yazı İşleri Müdürü, Bilgi İşlem Personeli, Teknisyen, Zabıt Katibi ve Şoför olmak üzere gönüllü adliye çalışanlarımız yargı hizmetlerine katkı sağlamak amacıyla 23/02/2023 tarihinde, Başsavcımız sayın Turgay Osman TAŞ, Adalet Komisyonu Başkanımız sayın Erhan EMRE, Cumhuriyet Savcılarımız, Hakimlerimiz ve Adliye personellerimiz tarafından Kahramanmaraş Elbistan adliyesine uğurlandılar. Elbistan'a ulaşan gönüllü ekibimiz 10 gün süren özverili çalışmalarını tamamlayarak adliyemize döndüler. Burhaniye, Edremit ve Ayvalık Adliyelerinde görev yapan tüm Adalet mensuplarımıza dayanışma, destek ve yardımları için teşekkür ederiz.

   

  Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar dileriz.

   

   

  Adres

  Mahkeme Mahallesi , Saip Hoca Bulvarı No:1 Burhaniye/BALIKESİR

  Telefon

  tel : 0 (266) 412 81 96 - 0 (266) 412 80 88 - 0(266) 412 88 66

  faks : 0 (266) 412 65 26

  E-Posta

  burhaniyecbsisaretadalet.gov.tr